חייגו עכשיו
050-8652302
חייגו עכשיו

המדיום הוא המסר הוא אחד מהמשפטים הבסיסיים שלומד כל סטודנט בשיעור הראשון בתקשורת. אבל מאז שהמשפט הזה נכתב לראשונה הרבה מים זרמו והרבה מדיומים נוספו. גם הצרכן נהיה הרבה יותר מתוחכם וחשדן, והרבה פחות תמים. התחרות נהייתה הרבה יותר גדולה וחריפה. כך שהמותגים בשביל להגיע אל הצרכנים ולהעביר אליהם את המסר. היו צריכים לעשות את זה ההתאמות שלהם. הנה 3 שעשו את זה בצורה מרשימה במיוחד

הבעיה הזו קיימת כמעט בכל שוק. כל המתחרים מבטיחים כמעט אותו הדבר. לכן בשביל להיות זה ששונה. מבודל זה שינצח את התחרות. עלייך להראות שאתה באמת מתכוון למה שאתה אומר. Delhaize היא רשת סופרמרקטים בבלגיה, שמבטיחה תוצרת טרייה. הבעיה היא שכפי שכבר אמרנו גם המתחרים שלהם מבטיחים בדיוק אותו הדבר. אז בדלהייז החליטו להראות שהם לא רק מדברים והם שדרו בשידור חי מה קורה לתוצרת החקלאית שהם מוכרים מרגע הקטיף ועד שהלקוח קונה אותם. הם זכו ל10.5 מיליון חשיפות במדיה וכמובן סולד אאוט של כל התוצרת.

באיקאה מאמינים שהם מייצרים מוצרים שיעזרו לכל אחד לפתור בעיות ולעשות את החיים קלים יותר. לכן במקום ליצור מניפולציות שיקלו על הלקוחות למצוא את המוצרים בעלי השמות השונים שלהם. הם החליטו לשנות את שמות המוצרים לשמות הבעיות שהם באים האם אתם צריכים מוצר שנקרא “החבר שלי לא רואה אותי” “הבן המתבגר לא מוכן לקום מהמיטה” אמא לא יודעת לבשל” ועוד כשרוב האנשים נתקלים בבעיות הם ניגשים בשלב כזה אחר לגוגל בשביל למצוא את הפתרון. לפתור.

אז אם ננסה לסכם. נראה לי שפעם נצליח לעשות את זה בעזרת כמה קלישאות ואמרות שכולנו מכירים. המדיום הוא המסר. לוקיישן לוקיישן לוקיישן ותזמון זה עניין של טיימינג    קבע פגישה ונייצר שיחה.

    חייג עכשיו 050-8652302

    ×